KOLEKCJE


BE BLONDE 

Kolekcja inspirowana kamieniami szlachetnymiNic bardziej nie pobudza do tworzenia niż piękno natury, która zaskakuje i zachwyca. Nowe blond odcienie w palecie Milaton zostały zainspirowane naturalnymi skarbami przyrody– kamieniami szlachetnym, wyróżniającymi się intensywnym połyskiem, efektownym wybarwieniem i dużą trwałością. W cechach tych, odnaleźliśmy analogię do cech farb Milaton i postanowiliśmy nadać im kolory przypominające te drogocenne kruszce.

Kolorem bazowym nowych odcieni jest beż, który łączy się z bardzo ciekawymi refleksami fioletu, różu, miedzi, złota, co jest nawiązaniem do kolorystyki kamieni szlachetnych. W sesji zdjęciowej, styliści współpracujący z marką Mila Pro, zaprezentowali koloryzacje zainspirowanie takimi kamieniami jak: hessonit, ametyst, kryształ górski, różowy kwarc. Koloryzacjom wykonanym nowymi odcieniami nie brakuje odwagi, są charakterystyczne, twórcze, przykuwające uwagę, a jednocześnie mają w sobie nutę subtelności i delikatności.

Każdy z kamieni szlachetnych ma swoją własną, swoistą genezę, wyjątkowe właściwości oraz unikatowy charakter. Tak było również z koloryzacjami powstającymi  do kolekcji BE BLONDE. Styliści przenieśli się w inny wymiar, wcielając się w mistrzów jublierstwa, specjalizujących się w uwydatnianiu walorów minerałów i stosowaniu odpowiedniej gry świateł i barw. Nasi mistrzowie, tworząc koloryzacje promujące nowości, zaprezentowali zachwycające odcienie w nieszablonowy sposób - wychodząc poza schematy - aby zainspirować do eksperymentowania oraz zachwycić formą i kolorami.