Mila Pro x Mariusz Przybylski


Po raz kolejny styliści Mila Pro mieli zaszczyt kreować fryzury do pokazu nowej kolekcji wiosna/lato 2023 Mariusza Przybylskiego Night Rider. Styl, który dominował to niezastąpiony na czerwonym dywanie wet hair look. To trend, który nigdy nie wychodzi z mody, podkreśla charakter kreacji i nadaje ekstrawagancji- mówi Bartosz Bronowicki Dyrektor Kreatywny marki Mila Pro. 
9 listopada 2022 Mariusz Przybylski zaprezentował swoją najnowszą kolekcję. Pokaz odbył się w Warszawie w industrialnych wnętrzach dawnej Drukarni Naukowo-Technicznej. Projektant stworzył kreacje damskie i męskie o nowoczesnych formach i krojach. Kolekcji można nadać miano eklektycznej, gdyż łączy w sobie zwierzęce printy, cekiny (tzw. styl barbiecore), styl vintage, a także sportowe akcenty nawiązujące do mody lat 80. Przybylski uwielbia kontrasty, nietypowe połączenia to właśnie odzwierciedla Night Rider. Kolekcja bazuje na klasycznych odcieniach: bieli, czerni, beżu, szarości, ale wzbogacona została o takie ekstrawaganckie kolory jak fuksja i czerwień. 
      

Scenicznie fryzury modelek i modeli wykreowali styliści Mila Pro - Bartosz Bronowicki Dyrektor Kreatywny oraz Katarzyna Olejarczyk, Szymon Kaczmarzyk i Łukasz Braun – instruktorzy marki. Najpierw zadbali oni o właściwą pielęgnację włosów przy użyciu serii d BE ECO, a spektakularne stylizacje stworzyli przy pomocy kosmetyków BE ART. U większość modelek i modeli postawili na wet hair - wieczorowy look, który od lat nie wychodzi z mody i króluje na wielkich wybiegach. 

Wet hair look tworzymy nabłyszczając włosy i utrwalając je. Ważne jest, aby pasma nie były sklejone, więc istotny jest dobór odpowiednich produktów.  Najlepszy efekt osiągamy, gdy włosy są świeżo umyte. Nie są wówczas obciążone żadnymi kosmetykami, są sprężyste i elastyczne. Do stylizacji fryzur na pokaz zastosowaliśmy kosmetyki BE ART - m.in. wosk Matt Wax, piankę Sensual Mousse, spray nabłyszczający Shining Mist i lakiery Strong Fix i Dry Fix - mówi Łukasz Braun.    

  


Na pokazie nie zabrakło plejady gwiazd. Wśród gości Projketanta znaleźli sie m.in. Natalia Szroeder, Krzysztof Zalewski, Ada Fijał, Karolina Gilon,Sebastian Karpiel Bułecka, Jessica Mercedes. Na wybiegu natomiast można było zobaczyć modelki i modeli z obecnej i poprzednich edycji programu Top Model: Martnę Kaczmarek, Weronikę Pawelec, Borysa Barchana, Mikołaja Krawieckiego oraz nietypowego gościa - znanego rapera Żabsona. 

Kreacje: Mariusz Przybylski

Fryzury: Bartosz Bronowicki, Szymon Kaczmarzyk, Katarzyna Olejarczyk,

Łukasz Braun, Agata Nasiłowska

Zdjęcia: Alicja Szulc@mila.professional0.0039120038350423sek